Kanal 78 – Karabük'ün Televizyonu
Kanal 78 – Karabük'ün Televizyonu

ADAY GİBİ DEĞİL BAKAN GİBİ…

Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ederek 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi milletvekili aday adayı olan Sedat Namal, AK Parti’ye milletvekilliği aday adaylığı müracaatını yaptı. AK Parti Karabük İl Başkanlığına milletvekili aday adaylığı ilk başvurusunu  Sedat Namal yaptı. AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen aday adaylığı başvuru törenine AK Parti İl ve İlçe yöneticilerinin […]

12 Şubat 2015 - 18:24 'de eklendi ve 280 kez görüntülendi. A+A-

ADAY GİBİ DEĞİL BAKAN GİBİ…

sedat namal-1Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ederek 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi milletvekili aday adayı olan Sedat Namal, AK Parti’ye milletvekilliği aday adaylığı müracaatını yaptı.

AK Parti Karabük İl Başkanlığına milletvekili aday adaylığı ilk başvurusunu  Sedat Namal yaptı. AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen aday adaylığı başvuru törenine AK Parti İl ve İlçe yöneticilerinin yanı sıra yüzlerce vatandaş katıldı.

Namal’ın milletvekilliği aday adaylığı müracaatı öncesi bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, “Bugün burada 7 Haziran 2015 tarihindeki milletvekilliği seçimlerinin başlangıcını AK Parti olarak başlatmış bulunmaktayız.  Partimizden ilk milletvekilliği aday adaylığını müracaatını Sedat Namal ile yapıyoruz. Biz AK Parti olarak bütün teşkilat kademeleri olarak seçime hazır olduğumuzu ifade ediyoruz, şu anda salonda bulunan kalabalık tablo ile de Karabük halkına AK Parti seçimlere hazır diyoruz” dedi.

SEÇİMLERİ 2-0 ALACAĞIZ

sedat namal-3Salonu dolduran kalabalığa hitaben bir konuşma yapan AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Sedat Namal ilk olarak öz geçmişini açıkladı.

Namal, 7 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerde AK Partinin yüksek bir oy oranı ile seçimi 2-0 kazanacağını iddia ederken “Ben şu anda burayı dolduran kalabalığı Sedat Namal taraftarları olarak kabul etmiyorum. Bu Karabük ve AK Partinin geleceği için güçlü olunması gereken bir destek olarak kabul ediyorum.  Ben halkın içinden birisi olarak Karabük’te yaşamış, Karabük’te yaşıyor olan bir kardeşinizim. Biz niyetimizi  siz dostlarımızın samimiyetine teslim ediyoruz. Biz gücümüzü birliğimizden alıyoruz.Hemşehrilerimize kapımızın ve yüreğimizin herkese açık olacağını taahhüt ediyoruz. Bizlere nasıl ulaşılacağını burada bulunanlar ve Karabük halkı geçmiş yıllarda görev yapmış olduğum dönemlerden iyi bilir.Biz bu şehri ve bu şehrin insanlarını seviyoruz. Karabük’te birlik ve beraberliğini sağlamış sanayileşmesini ve kentleşmesini tamamlamış büyüyen bir Karabük arzu ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle AK Parti Karabük Milletvekili aday adaylığı için müracaatta bulunuyoruz” dedi.

“AK PARTİ HÜKÜMETİNDE İSTİKRAR VE GÜVENE ÖNEM VERDİK”

Namal, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Ticaret ve Sanayi Odası’nda Karabük sanayisi ve ticareti için son derece önemli çalışmalara imza atılan bir dönemde görev yaptık.Hep istikrar ve güvenin yanında olduk,bunu da Ak Parti 12 yıldır bu şeklide devam ettirdi, ettirmeye de devam edecektir.Allah nasip ederse bu görevi üstlenirsek Karabük için neler yapabileceğimizi benim anlatmama gerek yok. Bunları Karabük halkı çok iyi biliyor. Bizler inanan insanlarız, inanan insanlar samimi olması lazım. Samimiyeti ölçen bir cihaz olsa dünyanın şeklinin çok değişeceğini sizlerde biliyorsunuz. Bizim inancımızda, Peygamberimiz’de,kitabımız Kuran-ı Kerim’de işin ehline teslim edilmesini emrediyor. Bu noktada hem partimize vereceğiniz oylar ve destek için şimdiden teşekkür ediyorum.”

Salı günü yapılan AK Parti Grup Toplantısına katıldığını ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bu toplantıda yedi ilkesini açıkladığını da kaydeden Sedat Namal, “ Bunlar insan olmanın gereği kurallar. Bunlar;vahdet birlik ve beraberlik, hürriyet ve irade özgürlüğü, emniyet ve güven, adalet ve adaletli olma, güç ve kudret sahibi olmak, izzet ve sonuncusu ise emanet. Biz her şeyden önce her işimizde kendimizi önce Allah’a,sonra da sizlere emanet ederiz.Bizde sizlerin emanetinizi olmak ve bu emanete hıyanet etmeyeceğimizi, vatan, millet, ülke ve İslam dünyası adına bu emanete her zaman sahip çıkacağımızı paylaşmak isteriz. ” dedi.

sedat namal-2“KORKMADAN VE YILMADAN DEVAM EDECEĞİZ”

Son günlerde ülkemizi meşgul eden ve devletin zirvesini hedef alan bir takım oyunların oynandığını ifade eden Namal, “ Biz bunları çok yakından biliyor ve takip ediyoruz. Bizler bazı insanların ülkemizde bazı yerleri memnun etmek ve güldürmek gafleti içinde olduğunu görüyoruz. Bizler ise, AK Parti ailesi, iş camiası ve Karabüklüler olarak devletimizin seçilmiş meşru Başbakanı ve Cumhurbaşkanını güldürmeye,memnun etmeye,korkmadan ve yılmadan devam edeceğiz” ifadesinde bulundu.

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Sedat Namal konuşmasının sonunda, Ak Partiden ve diğer partiden aday adayı olacak milletvekili adaylarına başarılar dileyerek, milletvekili olacak adayların Karabük için hizmet edeceğini düşündüğünü belirterek “ Ama şunu söylemek istiyorum, AK partinin her zaman olduğu gibi, liderlik, önderlik, samimiyet ve ülkemiz adına başarıyı sağlamış bir parti, bu dönemde AK Partinin Karabük’te 2-0 milletvekilliğini en üst seviyede oyla alacağımıza da inancımız tamdır” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Sedat Namal milletvekilliği aday adaylığı dosyasını  AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar’a teslim etti.

sedat namal-5SEVGİ SELİ

Aday adaylığı başvuru törenine katılan yüzlerce vatandaş ise Sedat Namal’a başarılar dileyerek tebrik etti. AK Parti İl Başkanlığı binası önünde toplanan vatandaşlar alkışlarla Namal’a destek verdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Başkan Vergili Cumayanı Sanayi Sitesi Esnaf Ziyaretlerine Devam Ett Başkan Vergili Cumayanı Sanayi Sitesi Es...

Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ederek 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi milletvekili aday ...

UZUN, “TÜRK KIZILAYI KARABÜK ŞUBESİ İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRİYOR” UZUN, “TÜRK KIZILAYI KARABÜK ŞUBESİ İLKL...

Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ederek 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi milletvekili aday ...

Üniversite Mahallesi Parkının Açılışı Yapıldı Üniversite Mahallesi Parkının Açılışı Ya...

Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ederek 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi milletvekili aday ...

Hadrianaupolis Antik Kenti çalışmalarında ortaya çıkan yeni bulgular dünya tarihine ışık tutaca Hadrianaupolis Antik Kenti çalışmalarınd...

Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ederek 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesi milletvekili aday ...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

KANAL 78 CANLI YAYIN
SON EKLENEN HABERLER
Başkan Vergili Cumayanı Sanayi Sitesi Esnaf Ziyaretlerine Devam Ett Başkan Vergili Cumayanı S...

Başkan Vergili Cumayanı Sanayi Sitesi Esnaf Ziyaretlerine De...

UZUN, “TÜRK KIZILAYI KARABÜK ŞUBESİ İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRİYOR” UZUN, “TÜRK KIZILAYI KARA...

UZUN, “TÜRK KIZILAYI KARABÜK ŞUBESİ İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRİYOR...

Üniversite Mahallesi Parkının Açılışı Yapıldı Üniversite Mahallesi Park...

Üniversite Mahallesi Parkının Açılışı Yapıldı Karabük Beledi...

Hadrianaupolis Antik Kenti çalışmalarında ortaya çıkan yeni bulgular dünya tarihine ışık tutaca Hadrianaupolis Antik Kent...

M.Ö. 1’inci yüzyılda kurulduğu ve S. 8’inci yüzy...

İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI ...

5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 24. maddesi gereği, idarede...

Yeni Doğan Bebekler Evlerinde Ziyaret Ediliyor Yeni Doğan Bebekler Evler...

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Dr. Fatih Ürkmezer’i...

Genç Müsiad Üyeleri Ürkmezer’i Ziyaret Etti Genç Müsiad Üyeleri Ürkme...

Genç Müsiad Başkanı Bekir Uluçay ve Yönetim Kurulu Üyeleri S...

İlim Yayma Cemiyetinden Ürkmezer’e Ziyaret İlim Yayma Cemiyetinden Ü...

İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tülün ve be...

Zabıta Müdürlüğü Denetimlere Ara Vermeden Devam Ediyor Zabıta Müdürlüğü Denetiml...

Zabıta Müdürlüğü Denetimlere Ara Vermeden Devam Ediyor Safra...

Şirinevler SYM Anasınıfı Öğrencilerinden Başkan Vergili’ye Teşekkür Ziyareti Şirinevler SYM Anasınıfı ...

Şirinevler SYM Anasınıfı Öğrencilerinden Başkan Vergili̵...

Gündem HABERLERİ
Video Galerisi